.

Gaćinović i Nikolić talični za Spartak

clock23.10.2021 19:05 h

fkspartak

Fudbaleri Spartaka ugostili su u meču 14. kola Linglong lige Metalac iz Gornjeg Milanovca i pobedili ih rezultatom 2:0(1:0). Nadamo se da će dobri rezultati vratiti i publiku na stadion.

Milošević u 11. minutu pogađa u ruku nekadašnjeg saigrača Furtulu i sudija Marković pokazuje na belu tačku. Najkorisniji igrač Spartaka, u dosadašnjem delu prvenstva, Tufegdžić preuzeo je odgovornost i promašio penal tj. golman gostujuće ekipe mu je odbranio udarac.

Na isteku pola sata igre, po boku je prošao japanski internacionalac Šimura i odlično centrirao povratniku u redove plavo belih Nikolić Nemanji koji postiže gol za 1:0. Nikolić je nakon par minuta odlično odložio loptu Vidakoviću koji sa 10 metara šutira pored gola. U nastavku igre nije bilo situacija vrednih pomena.

U drugom poluvremenu Nikolić postiže svoj drugi gol na utakmici, ali pomoćni sudija postiže zastavicu i signalizira ofsajd. Međutim, odlukom VAR-a gol je regularan i Spartak od 64. minuta vodi 2:0.

Druga pobeda na domaćem terenu. Posle Napredka, pao je i Metalac.

clock27.03.2024 09:22 h

clock27.03.2024 09:10 h

clock16.03.2024 21:45 h

clock16.03.2024 21:23 h

clock11.03.2024 21:21 h

clock11.03.2024 21:03 h

clock11.03.2024 20:49 h

clock11.03.2024 20:29 h