.

Fudbalerke Spartaka jesenje prvakinje

clock21.11.2021 21:44 h

instagram/zfkspartak.subotica

U fudbalskoj Superligi za žene ništa novo, fudbalerke ŽFK Spartak pobedile u gostima. U okviru 11. kola Subotičanke su danas odigrale meč protiv beogradske ekipe ŽFU Zvezda B 2018 i nadigrale ih rezultatom 0:6.

Golove na današnjoj utakmici postigle su Milivojević Vesna u 5. minutu, Frajtović Anđela u 28. minutu, Ćirić Anastasija u 38. i 66. minutu, kao i Filipović Tijana u 60. i 68. minutu igre.

ŽFK SPARTAK: Kostić M, Nađ K, Slović V, Frajtović A, Milivojević V, Filipović T, Golubović M, Ilić B, Ćirić A, Baltrip Reyes C A, Stupar Ž.
REZERVE: Mihajlović D, Baka A, Jackmon J N, Fiedler M R, Kusi A, Šarić M.

Titula jesenjeg prvaka Golubice su overile maksimalnim učinkom. Izabranice Arsić Borisa su na 11 utakmica pobedile isto toliko puta uz gol razliku 94:2. Fudbalerke odlaze na zimsku pauzu, a prvenstvo se nastavlja februara 2022. godine.