.

Fudbalerke Spartaka nove - stare šampionke Srbije

clock27.03.2022 16:01 h

fb/ZFKSpartak

Fudbalerke ŽFK Spartak odigrale su pred domaćom publikom derbi meč protiv beogradske Crvene zvezde i savladale ih rezultatom 4:0.

Derbi  koji je bio u najavama i na papiru, prikazao je drugačiju sliku. Dominacija Subotičanki nastavljena je srpskim fudbalom, jer su Beograđanke savladane rezultatom 4:0. Opet je Spartak sačuvao svoju mrežu i 4 kola pre kraja obezbedio novu titulu šampiona Srbije.

U utakmici 2. kola plejofa Super lige Srbije za žene povele su domaće fudbalerke preko Filipović Tijane u 10. minutu. Ista igračica u 34. minutu povećava prednost. Do poluvremena mrežu Crvene zvezde zatresla je u 40. minutu Milivojević Vesna. U drugom delu igre, tačnije u 65. minutu auto golom Eremić Nevene Spartak dolazi do konačnih 4:0.

Na ligaškoj tabeli plavo bele imaju 48 bodova uz 117 datih i 3 primljena pogotka.

U narednom kolu 3. aprila ekipa gostuje u Nišu ekipi Mašinac.

clock27.03.2024 09:22 h

clock27.03.2024 09:10 h

clock16.03.2024 21:45 h

clock16.03.2024 21:23 h

clock11.03.2024 21:21 h

clock11.03.2024 21:03 h

clock11.03.2024 20:49 h

clock11.03.2024 20:29 h