.

FK Arena osvojila Odžake, Spartak drugi

clock29.05.2022 19:35 h

Danas je u Odžacima održan Memorijalni fudbalski turnir “Zoran Smajević Smaja” za mlađe kategorije. Zapažene rezultate ostvarile su mlade nade FK Arena SU, deca rođena 2014. godine, koji su ubedljivo osvojili ovo prestižno takmičenje i njihovi vršnjaci iz FK Spartak koji su se okitili bronzanim medaljama.

Prvo mesto na turniru osvojila je ekipa Arene 1, subotički Spartak je zauzeo drugo mesto, dok je Krila Krajine iz Bačke Palanke trećeplasiran.

Rezultati Arene 1: Naša zvezda (3:0), BSK (2:0), Internacional (10:0).

FINALE: Arena 1 - Krila Krajine 9:0 i Spartak 6:0.

Rezultati Spartaka: ŽAK (6:0), Sofeks (4:2), Krila Krajine (1:3).

Rezultati Arene 2: Tekstilac (2:1), Hajduk (4:0), Slavija (2:2).

Arena 1: Bjekić Nikola, Vitas Luka, Vitas Mihajlo, Zemko Veljko, Trninić Nemanja, Bekić Milan, Annus Viktor.

Arena 2: Čondra Aleksa, Kočiš Alex, Kovač Striko Lazar, Marunić Stefan, Đurović Miloš, Bajić Miloš, Maravić Nikola.

Trener: Saša Terzija

Spartak ŽK: Ivković Miloš, Lalić Vuk, Gojak Aleksej, Šiška Andrej, Krsmanović Marko, Matlak Matija, Petričević Novak, Lučić Filip. Trener: Radenković Dragan.

Pored osvojenog pehara, najbolji igrač turnira je fudbaler Arene Zemko Veljko, dok je njegov saigrač Trninić Nemanja proglašen za najboljeg golmana.

„Naša generacija 2014. godište danas je na turniru u Odžacima učestvovala sa 2 ekipe i ostvarila fenomenalan rezultat. Arena 2 je posle osvojenog prvog mesta u grupi završila takmičenje u 1/4 finalu, ali je vidljiv veliki napredak i dečaci su se predstavili u odličnom izdanju. Arena 1 je više nego ubedljivo osvojila prvo mesto u grupi, a i na turniru. Pobednički pehar je osvojen bez primljenog gola uz gol razliku 36:0. Obe ekipe pokazale su veliki potencijal i da  FK Arena ne mora da brine za budućnost“ ističu iz kluba i pohvaljuju rad trenera Saše Terzije koji je predvodio ekipu.

clock27.03.2024 09:22 h

clock27.03.2024 09:10 h

clock16.03.2024 21:45 h

clock16.03.2024 21:23 h

clock11.03.2024 21:21 h

clock11.03.2024 21:03 h

clock11.03.2024 20:49 h

clock11.03.2024 20:29 h