.

A u Nišu, pobeda domaćina

clock19.09.2022 19:11 h

arhiva/suboticasport.com

Fudbaleri subotičkog Spartaka u okviru 12. kola Super lige odmerili su danas snage u Nišu protiv bratskog Radničkog. Domaćin je bio više nego raspoložen i ostvario trijumf rezultatom 3:0.

RADNIČKI NIŠ - SPARTAK ŽK 3:0 (1:0)

SPARTAK: Manojlović, Tanasin, Filipović, Ostojić, Shimura, Stanić, Đurasović, Tumbasević, Bijelović, Obradović, Bosić.
REZERVE: Baksevanos, Bogićević, Đurasović, Dubljanić, Hrstić, Mitrović, Srećković, Stajković, Todoroski, Tošeski, Vitorović.

Poveli su fudbaleri Radničkog u 34. minutu preko Stefana Dimića i sa tim rezultatom se otišlo na pauzu za poluvreme. Na 2:0 povisio je Nikola Štulić u 60. minutu, da bi nekadašnji prvotimac Partizana svojim drugim pogotkom na meču, ovoga puta sa penala, zapečatio sudbinu Subotičanima i postavio konačni rezultat.

Ekipe odlaže na pauzu zbog reprezentativnih obaveza, a sledeći meč plavo beli igraju pred domaćom publikom 1.10. od 17:00 i to protiv kragujevačkog Radničkog 1923.

clock15.04.2024 14:44 h

clock15.04.2024 14:28 h

clock15.04.2024 14:22 h