.
subotica grad sportova


Pobeda Đurđina i Udarnika, Tavankut poražen od Solunca


clock24.04.2023 18:27 h


Pobeda Đurđina i Udarnika, Tavankut poražen od Solunca

Subotičke ekipe koje nastupaju u Područnoj ligi odigrale su duele 23. kola, a ostvareni su sledeći rezultati.

ĐURĐIN - SLOGA 4:0 (1:0)

STRELCI: Horvatski Mario (31. minut), Kujundžić Vedran (51. i 58. minut) i Majlat Vedran (66. minut) za Đurđin.

ĐURĐIN: Sarić Dragan, Horvatski Mario, Majlat Vedran, Šomođi Nemanja, Poolovina Radovan, Bilbija Ilija, Vuković Nenad, Mihailović Mihailo, Stantić Nikola, Abadžić Davor, Sarić Aleksandar.
REZERVE: Panić Goran, Peić Tukuljac Darko, Kujundžić Vedran, Savanović Veljko, Cvijanov Dejan, Oračić Denis, Mutić Strahinja.

SLOGA: Deak Aron, Đukić Branislav, Šturc Živica, Šturc Gordan, Mojsin Aleksandar, Trnjanov Zoran, Lukić Nikola, Bobojčev Arpad, Vasin Petar, Nikoćev Martin, Živanović Dalibor.
REZERVE: Marić Filip, Đurković Lazar.  

UDARNIK VIŠNJEVAC - JADRAN 2:0 (1:0)

STRELCI: Pataki Aleksa (5. minut) i Vorgić Aleksandar (78. minut) za Udarnik.

UDARNIK VIŠNJEVAC: Slavnić Aleksandar, Perušić Marko, Ruski Vladimir, Njagrin Marko, Kuktin Dejan, Krkajlić Slaviša, Kotaraš Dalibor, Ivanišević Nikola, Kuktin Bojan, Herceg Dalibor, Pataki Aleksa.  
REZERVE: Lulić Stipan, Der David, Vorgić Aleksandar.

JADRAN: Đorđević Velimir, Miranović Blagoje, Čeke Dejan, Stanišić Petar, Malecki Srđan, Bugarnik Miloš, Balać Momčilo, Olah Goran, Vukotić Rajko, Mušikić Labud, Matković Miloš.  
REZERVE: Adakalić Bojan, Goljić Denis, Malecki Dragan, Stojanović Marko.

SOLUNAC N&Đ JERKOVIĆ - TAVANKUT 3:0 (1:0)

STRELCI: Paripović Dušan (11. minut), Kangrga Petar (48. minut) i Kolundžija Milan (54. minut) za Solunac.

SOLUNAC: Šmit Aleksandar, Paripović Dušan, Arežina Momčilo, Savović Dejan, Kangrga Petar, Slijepčević Dušan, Milikić Aleksandar, Kolundžija Marko, Ćulum Bojan, Barna Denis, Đuranović Ognjen.
REZERVE: Samardžija Milan, Barna Žolt, Jerković Đorđe, Beslać Zoran, Rašeta Danilo Lazar, Đukić Dragan.

TAVANKUT: Milanović Luka, Vuković Davor, Dušanić Predrag, Jaramazović Jovica, Todorović Nenad, Dondur Đorđe, Tumbas Damir, Bedeković Slađan, Miranović Žarko, Tumbas Loketić Stipan, Perić Bojan.
REZERVE: Čota David, Krčelić Daniel, Tumbas Stefan.


Rezultati ostalih utakmica: AFK - Budućnost 2:0, Njegoš - Proleter 1:3, Sutjeska - Jedinstvo 5:2, Srbobran - Iskra 4:2.

Đurđin je prvi na tabeli Područne fudbalske liga sa 51 bodom, 49 i utakmicu manje ima Solunac, dok je Proleter trećeplasiran sa 46. Udarnik Višnjevac se nalazi na 5. mestu sa 41 bodom, a Tavankut je 12. sa 17.

U narednom kolu se sastaju: Jadran - Solunac N&Đ Jerković, Tavankut - Srbobran, Iskra - Sutjeska, Jedinstvo - Njegoš, Proleter - Nadpredak, Budućnost - Đurđin, Sloga - Udarnik Višnjevac.


back_to_top