.

Aktivan i uspešan vikend za džudiste Spartaka

clock10.04.2022 23:50 h

Džudisti Spartaka imali su aktivan vikend za više uzrasnih kategorija. Juniori su nastupili na Prvenstvu Vojvodine u Stepanovićevu, dok su se mlađi takmičari borili u Novom Beogradu.

Na Prvenstvu Vojvodine u juniorskoj konkurenciji ostvareni su zapaženi rezultati, Savičić Predrag u kategoriji do 73kg osvojio je bronzu, dok su se Tanasković Tamara (do 52kg), Borojević Mateja (do 100kg) i Savić Aleksandar (+100kg) okitili srebrnim medaljama.

U konkurenciji 30 klubova ekipa predvođena trenerima Tanasković Vladimirom i Bogić Milanom zauzela je 7. mesto.

Na Džudo kupu Novog Beograda koji je održan u Šumicama mladi džudisti osvojili su 6 medalj. Žagar Relja osvojio je zlato, Stokanović Mihajlo i Rašović Nikola bili su srebrni, dok su Milić Luka, Bogić Jovana i Lovas Marko osvojili bronzu. Ekipu je predvodio trener Bogić Milan.

clock15.04.2024 14:44 h

clock15.04.2024 14:28 h

clock15.04.2024 14:22 h

clock15.04.2024 14:06 h

clock08.04.2024 14:51 h

clock08.04.2024 14:39 h