.

Džudisti Spartaka zauzeli treće mesto u Bečeju

clock15.11.2021 13:39 h

23. Međunarodni i 13. Memorijalni Džudo turnir u Bečeju održan je ovog vikenda.

Džudisti Spartaka sa sekcijama iz Bajmoka i Čantavira nastupili su na ovoj manifestaciji i u konkurenciji 320 takmičara iz 40 klubova zauzeli 3. mesto u generalnom plasmanu. Učestvovali su klubovi iz Mađarske, Bosne i Hercegovine, Rumunije i Srbije.

Najuspešniji u subotičkoj ekipi bili su Borojević Veljko i Stokanović Vukan koji su osvojili zlatne medalje u svojim kategorijama.
Stokanović Mihajlo i Muhadinović Maksim su zauzeli 2. mesto, dok su treći bili Žagar Relja, Milić Luka, Tatalović Nikolina(Bajmok), Kujundžić Dario(Bajmok), Tatalović Nemanja(Bajmok), Četvei Noe(Čantavir), Forgo Andrea(Čantavir i Fero Gloria(Čantavir).

Ekipu su predvodili treneri Marton Robert, Nikolić Nemanja i Tanasković Vladimir.

Sledeće veliko takmičenje na kojem će nastupiti džutisti Spartaka je Spartan Kup u Subotici koji je na programu 28.11.2021.

clock27.03.2024 09:22 h

clock27.03.2024 09:10 h

clock16.03.2024 21:45 h

clock16.03.2024 21:23 h

clock11.03.2024 21:21 h

clock11.03.2024 21:03 h

clock11.03.2024 20:49 h

clock11.03.2024 20:29 h